#900726

#900726

#900726

#900726

#900726

* Новомак не одговара за евентуални грешки во сликите и техничките податоци.

Franke Аспиратор со плотна за готвење Mythos 2gether, црн

Залиха - наскоро182.077,00 ден.

Гаранција

  • 24 месеци

Боја

  • црна

Димензии

  • 830x520mm

Опис

Енергетска класа А+++.
Алуминиумски филтри.
Капацитет: 450 m3/h.
Ниво на бучава: 66 dB.
Моќност : 148 W.
Тајмер: 4 тајмери можат да се користат истовремено.
Забелешка: Автоматско активирање кога плочата за готвење е вклучена.
Решетка од леано железо.
Отпорен на вода преку два собирни резервоари и водоотпорни електронски компоненти.
Автоматски мост зони за флексибилна употреба на рингли.
Заштита од деца.
Модерен и минималистички дизајн.

Подетални информации

Сродни производи

Franke Индукциска плотна за готвење Smart, FHSM 302, црна

27.271,00 ден.

Franke Индукциска плотна за готвење Smart, FHSM 604, бела

44.597,00 ден.

Franke Стаклокерамичка плотна за готвење, FHR 302, црна

15.561,00 ден.
ФИЛТЕР