#401135

#401135

* Новомак не одговара за евентуални грешки во сликите и техничките податоци.

Furnipart Рачка Pyramid, L=173mm C=160mm, хром

Залиха - има337,00 ден.

Боја

  • хром

Димензии

  • 173x08x30mm

Подетални информации

Сродни производи

Furnipart Рачка Pyramid, L=173mm C=160mm,црна

427,00 ден.
ФИЛТЕР
КАТЕГОРИИ